Відгуки

Залиште свій відгук

Будь ласка, вкажіть співробітника нашої клініки, про якого Ви залишаєте відгук*

Всі поля, позначені зірочкою () є обов'язковими для заповнення

Відзначьте, що ви не робот

13.03.2017

Похоже, я здесь первый! Пользуясь случаем, хочу поздравить коллектив клиники с открытием сайта. Так держать!

Сейчас я здоров, но приходилось обращаться к вам раньше. Длительное время были боли под лопаткой. Пошёл на приём в Виком. На доскональном обследовании выявились проблемы с сердцем. Доктор, жаль не помню фамилии, помню только, бывший военврач, назначил соответствующее лечение, дал всю нужную и подробную информацию по моему заболеванию и рекомендации по изменению образа жизни. Неравнодушное, внимательное отношение к пациенту. Благодарен!

Алексей Р.


13.07.2017

Спасибо большое доктору Герасимову В.В. за его внимание! За то, что нашёл время вспомнить, проанализировать и порекомендовать! Также спасибо администратору за его понимание!

Очень полезно и удобно сделали систему онлайн чата. В экстренных, необычных или отчаянных случаях это очень выручает.

Татьяна О.


17.07.2017

Хочу поблагодарить доктора-дерматолога Курочку Игоря Григорьевича, внимательно выслушал, отговорил меня от самолечения, дал рекомендации по диете для моей кожи, назначил недорогие препараты.

Эффект был заметен уже через три дня. Очень довольна, большое спасибо!

Анастасия А.


09.02.2018

Спасибо огромное за оперативность и понимание!!!

С. Алена


05.03.2018

Благодарю за оперативность, быстрый ответ и внимательное отношение к клиентам!

Т. Ольга


23.07.2018 17:02

Гастроентеролог Кожушко Т.О .безглуздо витрачені час та гроші. Весь час на прийомі я слухав, що є гарні гастроентерологи в іньших містах.

Кондратьев Константин


25.07.2018 - Відповідь адміністраціі

Шановний Костянтине Едуардовичу !

Ваш відгук був розглянутий на виробничих зборах лікарів МЦ ПП "Віком". Було з'ясовано, що 23.07.2018, під час консультації гастроентерологом Кожушко Т.О. Вам були роз'яснені складності і тонкощі в діагностиці та лікуванні Вашого захворювання, було призначено необхідне дообстеження та лікування. Також Вам була повідомлена інформація про лікувальні закладі України, які мають великий досвід в лікуванні аналогічних захворювань.

Вельми шкодуємо, що робота лікаря-гастроентеролога Кожушко Т.О. була Вами оцінена, як "безглуздо витрачені час та гроші". З метою з’ясування непорозумініь Ви можете звернутись до заступника головного лікаря з медичної частини Старокожко О.І. з 14.00 до 16.00 щоденно, крім вихідних.

З повагою
начмед МЦ ПП "ВІКОМ"
Старокожко О.І.


Розклад роботи медичного центру

Понеділок - П'ятниця  8.00 - 18.00
Субота 8.00 - 16.00
Неділя 9.00 - 14.00

Facebook