Медогляди у педіатра

Оформлення дитини в садочок чи в школу — це не складно

Вступ Вашої дитини в дитячий садок або школу — хвилюючий момент для всієї родини. Завдання батьків — забезпечити комфорт і турботу малюкові в цей відповідальний і важкий момент.

Отже, дитячий садок чи школа готові прийняти нового вихованця на період адаптації. У цей період у дитини підвищуються психоемоційні і фізичні навантаження, тому варто переконатися в тому, що малюк до неї готовий за станом здоров’я.

Лікарі і дітиМедичний огляд перед садочком чи школою допомагає вчасно виявити порушення з боку органів зору, слуху, патологію з боку кістково-м’язової системи. І при необхідності провести профілактику або лікування виявленої патології, щоб уникнути ускладнень в подальшому.

При вступі дитини в дитячий садок або школу в пакет обов’язкових документів входить «Медична карта дитини для школи, школи-інтернату, школи-ліцею, дитячого будинку та дошкільного навчального закладу» (форма №026 / о, затверджена наказом МОЗ України від 29.05.2013 N 435).

У медичну карту вносяться відомості про особливості розвитку дитини, захворюваннях, алергічних реакціях, профілактичні щеплення. Крім того, в ній будуть відображені всі результати медичного огляду — лабораторні дослідження, висновки лікарів-фахівців і їх рекомендації, оцінка фізичного стану здоров’я дитини і рекомендована група здоров’я. До такого огляду варто поставитися серйозно, щоб бути впевненим, що нічого не упустили і ваша дитина готова до нового, такого важливого періоду свого життя!

Поради батькам:

Медичний огляд перед дитячим садочком чи школою не є формальним міроприємством. Ми рекомендуємо батькам уважно віднестись до тих незначних відхилень у розвитку Вашого малюка, на які звернув увагу лікар. Цим ви убезпечите маленьку людину від великих  проблем у майбутньому.

Діти з батькамиЩоб медичний огляд не став стресом для дитини , заздалегідь оцініть «можливості» свого малюка: якщо дитина не відразу адаптується у незнайомому місці — оберіть для медичного огляду найменше завантажені години , зверніться до адміністратора медичного центру , щоб порадив вам відповідний час. Заздалегідь домовтесь з малюком , поясніть куди та навіщо ви йдете разом.

Якщо дитина нервується, проявляє занепокоєння – заспокойте малюка, візьміть його на руки, дайте йому улюблену іграшку, що принесли з дому. Дитина має розуміти , що мама чи тато поруч, а значить йому ніщо не загрожує.

Якщо Ваш медогляд почався з здачі аналізів, і малюк голодний , заздалегідь потурбуйтесь про харчування для нього , покорміть дитину і його настрій покращиться.

Чимало батьків згадують про необхідну довідку лише наприкінці літа, тому, в цей час в нашому медичному центрі «Віком», як і у всіх інших медичних закладах Кременчука, зазвичай великі черги до педіатра.

Радимо не відкладати на останні дні та пройти медогляд раніше, адже довідка дійсна протягом року.

Звернутися в МЦ «Віком» - це правильний вибір!

В нашому медичному центрі видаються всі довідки та форми затверджені МОЗ України:

  • форма 086/о,
  • форма 063/о - це довідка про щеплення (при наявності даних про щеплення в будь якому форматі),
  • обов'язково проводиться проба Руф'є.

В МЦ «Віком» з цього приводу вас зустріне педіатр вищої кваліфікаційної категорії Оксана Іванівна Старокожко.

Лікар з пацієнтом

Також, в робочий час, до неї можна записатися, зателефонувавши до реєстратури: 095-81-10-221; 096-94-38-050.

Наша адреса:

м. Кременчук, вул. Першотравнева, буд. 43А

Сподіваємось, що наші поради допоможуть Вам запобігти непорозумінь та напруги в період проходження медичного огляду, а навчання Вашої дитини буде легким та цікавим.

Новини клініки