Вакцина «Бустрикс™ Поліо»

Пропонуємо профілактику кашлюка, дифтерії, правця та поліомієліту бустерною вакциною «Бустрикс™ Поліо»

вакцина в упаковці

Вакцина застосовується для ревакцинації дітей і дорослих

Линия разграничения

Вартість вакцинації - 1200 грн + лікарський огляд перед вакцинацією

У загальну вартість вакцинації входять:

  • вартість вакцини;
  • складання індивідуального графіка вакцинації для кожного пацієнта;
  • маніпуляція по введенню вакцини;
  • спостереження за дитиною протягом 30 хвилин після введення вакцини в клініці;
  • документальне оформлення проведеної вакцинації з фіксуванням запису до форми 112 і форми 063 або видачею нашої форми 063/0 (якщо такої немає у пацієнта) ;
фото фахівця

Фахівець з вакцинації Старокожко О.І.

Увага! Наявність та ціну вакцини уточнюйте в реєстратурі.

Линия разграничения

Даний препарат належить до групи комбінованих адсорбованих безклітинних імунобіологічних препаратів, що містять знижену кількість антигену, який призначений для профілактики інфекцій вірусного і бактеріального походження.

Вакцина «Бустрикс™ Поліо» – вакцина нового покоління

виробник вакциниВакцина «Бустрикс™ Поліо» –це інактивована комбінована вакцина для профілактики дифтерії, правця, кашлюка (ацелюлярний компонент) та поліомієліту. Використовується для бустерной імунізації (ревакцинації) дорослих і дітей, починаючи з 4-річного віку. Вакцина виробляється однією з найбільших британських фармацевтичних компаній GlaxoSmithKline на заводі, розташованому в Бельгії.

Велика кількість дорослих і маленьких пацієнтів уже встигло імунізуватися в нашій клініці від серйозних інфекцій за допомогою вакцини «Бустрикс™».

Чим же відрізняється від неї вакцина «Бустрикс™ Поліо»?

«Бустрикс™» застосовується для профілактики:

  1. дифтерії;
  2. кашлюка;
  3. правця;

«Бустрикс™ Поліо» застосовується для профілактики:

  1. дифтерії;
  2. кашлюка;
  3. правця;
  4. поліомієліту;

бустрикс полиоВакцина «Бустрикс™ Поліо» – одна з останніх розробок вчених, вона є імунобіологічним препаратом нового покоління: відноситься до класу ацелюлярних, тобто безклітинних, і, в порівнянні зі своїми попередниками, менш токсична. Висока якість вакцини досягається завдяки більш сучасній, більш складній, а значить - і більш дорогій технології її виробництва. Тому ринкова ціна «Бустрикс™ Поліо» трохи вище, ніж вартість аналогічних препаратів. Однак, якщо мова йде про здоров'я дитини, цей «недолік» навряд чи варто відносити до числа значущих. Тим більше, що «Віком» винайшов можливість не підвищувати ціну на цю вакцинацію в порівнянні з вакцинацією «Бустриксом™»

Друга, не менш важлива, ніж ацелюлярність, якість «Бустрикс™ Поліо» – це інактивованість. Інактивована вакцина - це імунобіологічний препарат, до складу якого входить мікроорганізм, повністю позбавлений інфікуючої здатності. При цьому властивість викликати імунну відповідь організму дитини і створювати у нього стійкість проти хвороби, від якої він вакцинується, повністю зберігається.

Склад вакцини

1 доза вакцини (0,5 мл) містить:

  • не менше ніж 2,5 Lf (флокулюючих одиниць) [2 МЕ (міжнародних одиниць)] адсорбованого дифтерійного анатоксину;
  • не менше ніж 5 Lf (приблизно мінімум 20 МЕ) адсорбованого правцевого анатоксину;
  • 8 мкг кашлюкового анатоксину;
  • 8 мкг філаментозного гемаглютиніну;
  • 2,5 мкг пертактину;
  • 40 D - антигенних одиниць інактивованого вірусу поліомієліту типу 1 (Mahoney);
  • 8 D - антигенних одиниць інактивованого вірусу поліомієліту типу 2 (MEF -1);
  • 32 D - антигенні одиниці інактивованого вірусу поліомієліту типу 3 (Saukett);

Згідно з Національним календарем щеплень, який рекомендований ВООЗ, щеплення проти кашлюка, дифтерії, правця та поліомієліту потрібно робити дитині в 2, 4, 6, 18 місяців, 6 і 14 років. Але необхідно знати, що вакцина «Бустрикс™ Поліо» є бустерною, тобто використовується тільки для ревакцинацій.

Запам'ятайте - вакцину«Бустрикс™ Поліо» можна використовувати для ревакцинації тільки після чотирьох років.

Якщо Ваша дитина молодша, педіатр клініки «Віком» порекомендує Вам іншу вакцину.

Для чого потрібно робити щеплення «Бустрикс™ Поліо»

Вакцинація «Бустрикс™ Поліо» – процедура надзвичайно важлива, тому нехтувати нею не слід. Адже вона здатна вберегти Вашу дитину від наступних серйозних хвороб:

Кашлюк

підготовка до вакцинаціїСерйозна хвороба, яка дуже небезпечна для немовлят. Мало того, що під час сильного кашлю у дитини виникає дефіцит кисню, крім цього ще може трапитися крововилив в головний мозок і зупинка дихання. Також кашлюк сильно б'є по імунітету, за рахунок чого до основного захворювання додається ще й бактеріальна інфекція.

Дифтерія

Інфекційне захворювання, яке передається повітряно-крапельним шляхом і через тісний контакт. Причому носієм цієї інфекції може бути людина, у якого є щеплення. Хвороба вражає носоглотку і інші органи тіла за рахунок важкої інтоксикації. На жаль, близько 20 відсотків випадків закінчуються летальним результатом.

Правець

Хвороба, яка завдає шкоди нервовій і серцево-судинній системам людини, викликає судоми і задишку. Бактерії передаються через подряпини і рани на тілі і виділяють небезпечну отруту.

Поліомієліт

Не менш серйозне вірусне захворювання, яке може викликати параліч і розлад всієї нервової системи. Ця хвороба передається дихальним шляхом і через предмети загального користування. У 5 з 1000 хворих розвиваються деформації хребта, які залишають людину інвалідом до кінця його днів.

Протипокази

Стоп!

Необхідно серйозно задуматися над застосуванням цього препарату, якщо у дитини спостерігалися такі реакції на застосування АКДП:

  • підвищення температури понад 40 ° С;
  • судомний синдром;
  • енцефалопатія в анамнезі, а також напади епілепсії або інші серйозні неврологічні симптоми;
  • шок або колапс;
  • неврологічні реакції, такі як безперервний плач.

Подібні ускладнення від щеплення АКДП в більшості випадків викликані кашлюковим компонентом. А вакцина «Бустрикс™ Поліо» - це та ж АКДП, тільки містить меншу кількість антигенів, плюс антигенні одиниці інактивованного вірусу поліомієліту. Отже, вона також здатна викликати подібні реакції. Щеплення протипоказано людям з індивідуальною непереносимістю її компонентів в тому випадку, якщо раніше зустрічалася алергічна реакція на будь-яку вакцину проти правця, дифтерії, коклюшу. Щодо енцефалопатії, епілепсії і судомного синдрому виробник вказує, що в період нападів вакцину робити не можна, але слід лише відкласти її застосування до періоду ремісії (затишшя). Питання про відмову від вакцинації має вирішувати лікар.

Можливі побічні явища

Зазвичай значних наслідків така вакцинація не дає, проте можуть статися такі випадки:

  • фото термометрапідвищення температури тіла;
  • зниження апетиту;
  • біль і почервоніння в місці уколу;
  • плаксивість;
  • головний біль;
  • пронос;
  • підвищена стомлюваність і дратівливість.

Підведемо підсумки

приходьте на щеплення!Вакцинація «Бустрикс™ Поліо» створює високий імунітет у дітей до дифтерії, правцю, кашлюку та поліомієліту. Зробивши щеплення, батьки допомагають дитячому організму виробляти антитіла до небезпечних захворювань. Крім того, профілактичні щеплення захищають від виникнення епідемій в країні.

Приходьте на вакцинацію і робіть якісне щеплення вакциною «Бустрикс™ Поліо» в медичному центрі «Віком»!

Новини клініки