Швидка та невідкладна допомога

Служба Швидкої Допомоги клініки «Віком»

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
ДЗВОНІТЬ ПРЯМО ЗАРАЗ!

телефон

74-33-66;

096-32-00-105; 095-54-64-044;

В яких випадках викликають бригаду швидкої допомоги «Віком»?

Послуги професійної оперативної бригади можуть бути незамінні в критичних ситуаціях:

 • втрата свідомості
 • опіки
 • отруєння
 • біль в області серця, живота
 • судоми
 • передчасні пологи
 • кровотечі
 • виробничі та побутові травми
 • ушкодження, отримані в результаті ДТП
 • важкі прояви будь-яких захворювань
 • зняття алкогольного абстинентного синдрому

Швидка Допомога ВІКОМ

Важливим етапом надання швидкої допомоги є транспортування хворих, їх перевезення для подальшого спостереження і лікування. Тому у перелік послуг служби також входить транспортування лежачих або хворих, які не можуть самостійно пересуватися, з клініки додому і, навпаки, в клініку для проведення діагностичних заходів та лікувальних процедур. Спектр послуг Швидкої Допомоги "Віком" охоплює не тільки область екстремальної допомоги. Наших фахівців залучають для чергування на різних заходах: спортивних змаганнях, концертах, похованнях.

Трохи про себе...

     Для забезпечення належного рівня медичного обслуговування населення, своєчасного надання невідкладної допомоги в екстрених випадках, на базі приватної клініки "Віком" в 2002 році були сформовані і функціонують донині виїзні бригади. Платна невідкладна медична допомога - по суті, альтернатива міській медичній структурі швидкого реагування. За 15 років було виконано близько 3000 виїздів, врятовано понад чотириста життів, здійснені численні перевезення хворих в різні медичні установи України.

     Наш диспетчерський пост приймає виклики не тільки в межах міста, але і в області. Якщо організм дав збій - прихопило серце, піднявся тиск, відкрилася кровотеча - можна бути впевненим, що допомога настигне вчасно, де б людина не перебувала: у квартирі, на робочому місці, на дачі, в заміському будинку, на природі. Ваш дзвінок не залишиться без відповіді!

     Вам відповість досвідчений диспетчер, здатний миттєво оцінити ситуацію і прийняти єдино правильне рішення. Професійна підготовка наших диспетчерів допомагає визначити причину Вашого поганого самопочуття. Диспетчер відразу направляє до хворого бригаду Швидкої Допомоги.

     Всі лікарі Швидкої Допомоги "Віком" володіють багаторічним досвідом роботи. Професійно і доброзичливо нададуть кваліфіковану невідкладну мед. допомогу, дадуть рекомендації і призначать подальше лікування.

     У разі необхідності, ми організуємо перевезення для госпіталізації до відповідних стаціонарів Кременчука та інших міст України.

     Спеціалізований реанімобіль Mersedes медичного центру "Віком" оснащений сучасним медичним та навігаційним обладнанням, дозволяє в найкоротші терміни прибути до хворого. Важливу роль в цьому відіграє професіоналізм наших водіїв. Всі вони мають багаторічний досвід екстремального водіння, відмінно орієнтуючись в Кременчуці і області, вибирають оптимальний маршрут слідування. Їх досвід незамінний і при тривалих перевезеннях хворих.

Новини клініки