Діагностика в нашій клініці стає ще більш точною та безпечною

Сьогодні для лікарів є безліч можливостей для підвищення кваліфікації та навчання чомусь новому: майстер-класи провідних фахівців, конференції та семінари з міжнародною участю і т.д.

Наші лікарі регулярно підвищують свій професійний рівень, поповнюють свої знання новою інформацією, освоюють новітні методики, щоб Вам, дорогі пацієнти, надати кваліфіковані послуги з використанням самих передових технологій.

Нещодавно наш лікар-мамолог Дробишев В.А. пройшов тематичні курси удосконалення «Медицина молочної залози» на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (м.Київ).

Це була прекрасна можливість для фахівців з різних міст України познайомитися з останніми досягненнями в мамології, визначити нові напрямки у спільній діяльності гінекологів, мамологів, онкологів та хірургів, які займаються проблемами лікування та діагностики захворювань молочної залози, а також обговорити найактуальніші питання.

Тепер, збагачений новими знаннями і практичними навичками, наш лікар зможе добиватися ще більших успіхів в наданні якісної діагностики та лікування своїм пацієнтам.

З огляду на те, що своєчасна діагностика, адекватне лікування та методи профілактики дійсно зберігають життя, запрошуємо пацієнтів відвідати нашого мамолога. Запис на консультацію можна зробити на сторінці лікаря Дробишева В.А.

Нагадуємо, що за умови оформлення консультації на сайті on-line, ви отримуєте 10% знижку.