Новини медицини

збудник правця

Правець, важку інфекційну хворобу, яка часто призводить до смерті чи інвалідності, знову зафіксовано в Україні. Цього разу захворіла 3-річна дівчинка з міста Новояворівськ Львівської області, зараз лікарі борються за її життя. Як повідомляє МОЗ, це вже п’ятий випадок правцю в нашій країні за рік, і жоден із хворих не був вакцинованим від недуги.

Детальніше...

борщ

Борщова дієта для схуднення також має свої особливості в застосуванні. Незважаючи на те, що це, мабуть, сама збалансована монодиета! І одна з найбільш збалансованих дієт для схуднення. Більш того - найбезпечніша з монодієт!

Детальніше...

Останнім часом поширюється багато міфів та “страшилок” про медичну реформу в Україні. Ми зібрали 10 найпопулярніших та написали правду про зміни, які відбудуться з українською системою охорони здоров’я, після того, як парламент ухвалить урядові законопроекти.

Детальніше...

чашка Петри

       Певний білок крові може «збирати» збудників хвороб і токсини.

       Міжнародна група вчених повідомила, що під час досліджень було виявлено новий механізм захисту організму від бактерій і токсинів. Як вважають вчені, це відкриття може перевернути погляд на лікування та профілактику багатьох хвороб.

Детальніше...