Увага! Враховуючи введення війскового стану, МЦ «Віком» працює за скороченим графіком

Вчені відкрили нову властивість вітаміну D

Виявилося, що вітамін знижує ризик розвитку респіраторних інфекцій.

Вчені виявили раніше невідоме властивість вітаміну D. Як виявилося, він здатний знижувати ризик розвитку респіраторних інфекцій в організмі, передає The Telegraph. Повний текст дослідження на дану тему був опублікований у виданні British Medical Journal.

Відзначається, що регулярний прийом вітаміну D, щонайменше раз на тиждень, здатний захистити організм від респіраторних інфекцій. Причому особливо корисно дане з'єднання для тих, хто страждає його дефіцитом.
"Це велике спільне дослідження є першим рішуче доказ того, що вітамін D дійсно захищає від респіраторних інфекцій", - прокоментував відкриття професор Лондонського університету королеви Марії Андріан Мартіно.

Повідомляється, що в ході роботи група вчених проаналізувала результати декількох досліджень, які включили в себе, в цілому, понад 11 тисяч учасників з різних країн світу.

Раніше вченими вже було відкрито благотворний вплив вітаміну D на зростання кісткових тканин, а також - ефективність в боротьбі з декількома видами раку і хворобами серця.