Про нас

МИ ПРАЦЮЄМО ДЛЯ ТОГО, ЩОБИ ДБАТИ ПРО ВАШЕ ЗДОРОВ'Я!

 
 

Трохи історії...

Лікувально-діагностичний центр «Віком» вперше прийняв своїх пацієнтів 05 травня 1999 року. Наш медичний центр являє собою амбулаторно-поліклінічний заклад з фізіотерапевтичним ухилом, що надає медичну допомогу по 27 спеціальностями не тільки жителям Кременчука, але й пацієнтам з Полтавської області та інших регіонів України.

Центр був першим великим приватним закладом охорони здоров'я Кременчука і, незважаючи на появу і розвиток в останні роки нових лікувальних закладів, таким і залишається.

Будинок кліники

У нас з 2002 року почала працювати єдина в місті і на сьогоднішній день приватна служба Швидкої та Невідкладної Допомоги. Працюючи на спеціалізованому реанімобілі Mersedes, який оснащений устаткуванням, необхідним для надання екстреної допомоги, висококваліфікований персонал виконав близько 3000 виїздів, було врятовано понад чотириста життів, здійснені численні перевезення хворих в різні медичні установи України. Наша служба постійно забезпечує медичний супровід різних масових спортивних заходів.

Наша команда

Лікарі, фахівці нашого центру - це команда професіоналів, які мають багаторічний досвід роботи в провідних медичних установах Кременчука. Переважно це лікарі вищої та першої категорій.

УЗД - основа діагностикиУ складних випадках, для своєчасної діагностики та ефективного лікування, ми проводимо консиліум лікарів. Так називається спільна консультація фахівцями різного профілю. У консиліум лікарів входить: комплексний огляд, аналіз проведених обстежень, вироблення стратегії і тактики ефективного лікування.

     Комфортні умови прийому, високий рівень лікування і обслуговування, повна анонімність, індивідуальний підхід, ввічливий персонал - це те, що відрізняє нашу клініку.

Що можна отримати у «Вікомі»?

Ми надамо вам можливість, часто вкрай необхідну, пройти комплексне обстеження і отримати необхідні консультації фахівців протягом одного дня, щоб в подальшому пройти в нашій клініці призначений курс лікування.

     Для цього створені необхідні умови як для консервативного, фізіотерапевтичного, інструментального, так і в деяких випадках і хірургічного лікування. Затишні, добре оснащені кабінети, тільки одноразові інструменти та витратні матеріали в чималому ступені підкреслюють наше дбайливе ставлення до пацієнтів.

Цінова політика

Кожен сучасний лікувально-діагностичний центр прагне надавати можливість отримати необхідне лікування пацієнтам з різними матеріальними можливостями. Зрозуміло, «Віком» дотримується такої тенденції. Наша цінова політика приємно здивує Вас. У клініці існує бонусна система знижок, за допомогою яких Ви зможете заощадити значну кількість власних коштів. Вартість наших послуг залишається в тих межах, які здатні дозволити собі все пацієнти. Для постійних відвідувачів в клініці часто проводяться різного роду акції, які приємно Вас здивують.

Принципи нашої роботи

Основні принципи нашої роботи - довірчі відносини між лікарем і пацієнтом, спокійна, доброзичлива атмосфера, високий професіоналізм є запорукою успіху і гарантією якості нашої роботи.

Медична клініка «Віком» - одна з кращих приватних медичних установ Кременчука. Щоб переконатися в цьому, досить лише одного разу познайомитися з нами. Ми пропонуємо своїм пацєнтам тільки найкраще:

  • якісні медичні послуги
  • високий рівень сервісу
  • сучасне високоточне діагностичне обладнання
  • консультації висококласних фахівців
  • УЗД, лабораторне обстеження не тільки в клініці, але і вдома, в офісі і багато чого іншого
На прийомі у окуліста

У підсумку - задоволені та здорові пацієнти, і найголовніше - позитивні рекомендації від наших відвідувачів.

Як ми домоглися цього?

Відповідь проста: ми ставимо конкретні цілі і досягаємо їх. «Віком» - команда професіоналів, об'єднана спільною метою: надання комплексу медичної допомоги своїм клієнтам на високому рівні.

Новини клініки