Задати питання

 • Перед тим, як задати питання

  Шановні відвідувачі сайту!

  знак вопроса

  Лікар обов'язково відповість Вам при першій можливості. У той же час просимо взяти до уваги той факт, що наші лікарі не живуть в інтернеті 24 години на добу. Вони теж люди та їм теж потрібно іноді відпочивати. Тому між питанням та відповіддю може бути певний часовий проміжок.

  Ваше питання та відповідь фахівця будуть опубліковані на особистій сторінці лікаря, до якого Ви звертаєтесь, без згадки Вашого прізвища.

  Будь ласка, чітко та грамотно сформулюйте своє питання. Пам'ятайте, що правильний діагноз та вірну лікувальну тактику лікар може визначити тільки на підставі даних огляду та обстеження.

  Тому - переконливе прохання не ставити запитань з вимогою встановити діагноз та призначити лікування заочно, за наявними у Вас ознаками захворювання. Справа в тому що cимптоми, які описуються пацієнтами, нерідко носять дуже суб'єктивний характер, а одні і ті ж скарги можуть відповідати цілій низці різних захворювань з взаємовиключною лікувальною тактикою.

  Основний принцип медицини - "не нашкодити", тому ставити діагнози і "лікувати" заочно лікар не має а ні морального, а ні юридичного права, тому що без огляду та обстеження не можно бути впевненим в діагнозі на 100%.

  Це означає, що питання з описом симптомів та проханням відповісти "що це може бути", а також питання, які містять прохання про заочне призначення лікування, будуть ігноруватися. Дякуємо за розуміння.

-Обов'язково для заповнення
Відмітьте, що ви не робот