Експрес-тест на антитіла до коронавірусу

фото експрес-теста на COVID-19

Швидкий тест на виявлення COVID-19

набор для исследованийШвидкий тест на виявлення COVID-19, антитіла IgG/IgM - це швидкий візуальний імунологічний аналіз для якісного виявлення антитіл IgM та IgG до вірусу SARS-CoV-2 у зразках цільної крові, сироватки або плазми крові людини. Його основне завдання – виявити, чи дійсно це коронавірус, а не інші захворювання з подібними симптомами. Тест виявляє наявність антитіл, що вироблені нашою імунною системою у відповідь на коронавірус (антиген). Такі антитіла виробляються на 5-6 день хвороби. Тест дозволяє також виявити осіб із безсимптомним перебігом захворювання на COVID-19.

УВАГА!!! Ми пропонуємо експрес-діагностику коронавірусу не тільки з виїздом лаборанта по місту мешкання пацієнта, але й в нашій клініці

Для діагностики коронавірусної інфекції ми використовуємо швидкі тести ECOTEST китайського виробника Assure Tech Ltd. Ці тести дозволяють протягом 15 хв. визначити наявність у пацієнта специфічних антитіл до коронавірусу COVID-19, а саме IgG та IgM. Матеріал для дослідження - краплина крові. В залежності від отриманого результату лікар визначить подальшу тактику щодо лікування пацієнта.

Кому варто зробити швидкий тест на коронавірус?

фото пацієнтаCOVID-19 є респіраторним вірусним захворюванням і має багато спільних ознак з іншими ГРВІ, особливо на ранніх стадіях. Звичайно, у випадку важкого перебігу, коли розвивається двобічна пневмонія та дихальна недостатність, пацієнта госпіталізують у спеціалізований інфекційний стаціонар, де проводять діагностику на наявність коронавірусу методом ПЛР.

Але, на щастя, близько 80% всіх випадків мають легкий перебіг і пацієнт одужує самостійно. Але без специфічної діагностики неможливо визначити, чи дійсно це була коронавірусна інфекція?

Яким же чином отримати відповідь на питання: перехворіла людина на COVID-19 чи ні?

Після потрапляння вірусу в організм людини наша імунна система реагує вироблянням специфічних антитіл. В першу чергу починають синтезуватися IgM (на 5-7 день) і трохи пізніше IgG, які циркулюють в крові тривалий час.

Саме швидкі тести виявляють наявність антитіл IgM та IgG, за результатами яких можливо робити попередній висновок про перенесену хворобу.

Вартість експрес-тесту на антитіла до коронавірусу
Експрес-тест на антитіла IgM та IgG до коронавірусу (SARS-CoV-2) з виїздом лаборанта додому к пацієнту 1100,00
Експрес-тест на антитіла IgM та IgG до коронавірусу (SARS-CoV-2) в клініці 500,00

Запис на експрес-тест на антитіла до коронавірусу за телефонами:

 • Viber
 • WhatsApp

Пам'ятайте! Самолікування шкодить вашому здоров'ю!

Новини клініки

 • 14 листопада 2020 Пропонуємо експрес-тест на антиген коронавірусу

  У зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки МЦ «Віком» проводить експрес-тестування в реальному часі для якісного виявлення антигену (Аg) коронавирусной інфекції COVID-19 в зразках мазків з рото-носоглотки.

  Детальніше...

 • 28 жовтня 2020 PRP-терапія - це ваш вибір!

  Осінь - золота пора! Але не всі люди, які страждають артрозом, так вважають. Адже саме в цей час загострюється їх недуга. МЦ «Віком» пропонує ефективний інноваційний метод лікування цього захворювання - PRP-терапію (аутоплазмотерапію).

  Детальніше...

 • 23 жовтня 2020 Вакцина «Інфлувак» вже в нашій клініці!

  В МЦ «Віком» з'явилася ще одна вакцина від грипу. «Інфлувак»застосовується для профілактики грипу, особливо у осіб з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання.

  Детальніше...

 • 21 жовтня 2020 Дві 4-х валентні вакцини від грипу

  Часто задають питання - чи потрібно робити щеплення від грипу? Так, щорічно! Фахівці МЦ «Віком» для епідсезону 2020-2021 пропонують дві 4-х валентні вакцини від грипу.

  Детальніше...