Фотон-терапія

фотон-терапія у Вікомі

В основі фотон-терапії лежить вплив світловими частками (фотоновими потоками), а також електромагнітним впливом безпосередньо хвилі світла. У кожного кольору є своя довжина хвилі, яка проникає на певну глибину, що допомагає впоратися з різними проблемами шкіри.

Застосування

Процедура впливає на збільшення активності клітин і поліпшення роботи імунної системи.

Благотворно впливає на зменшення зморшок, рельєф і загальний стан! Рецептори клітин поглинають фотони і, в результаті цього, всередині них запускається процес оновлення і омолодження їх молекулярної структури. Насправді вплив світлових частинок проникає глибоко в тканини і сприяє їх регенерації.

Ці процедури, що проводяться у «Вікомі» за допомогою апарату N-06 Alvi Prague, благотворним чином впливають не тільки на структуру і стан шкіри, але і зменшують виділення шкірного секрету, а також допомагають впоратися з проблемою розширених пор, плям постакне. Фотон-терапія дуже ефективна в поєднанні з іншими косметичними маніпуляціями.

Принцип роботи

схема процесу

Дія цієї процедури грунтується на властивостях різних кольорів і впливі їх на певні ділянки:

Червоний – при його впливі в шкірі посилено виробляється колаген, який забезпечує її пружність і здоровий зовнішній вигляд. Цей колір має властивості відновлювати її захисні функції і підсилює її опірність до зовнішніх чинників. Він зазвичай призначається тим, у кого шкіра має пігментні плями, вона суха і чутлива, а також має поганий кровообіг. Не рекомендується застосовувати цей колір при підвищеному тиску, всіляких запаленнях і кровотечах.

Помаранчевий –покращує колір обличчя. Його частіше застосовують для зрілої шкіри, щоб підтримати її власну енергію і поліпшити кровообіг. Вплив помаранчевими променями тонізує і підтягує її. Застосування цього кольору практично не має обмежень щодо застосування.

Жовтий – допомагає наситити шкіру киснем. Крім того, звільняє її від токсинів і шлаків, нормалізує вироблення шкірного секрету. В основному застосовується для чутливої і в той же час проблемної шкіри. Цей колір не варто використовувати при безсонні.

апаратна косметологія у Вікомі

Зелений – використовується для того, щоб заспокоїти шкіру після проведення різних процедур. Використовується, найчастіше, для змішаного, зневодненого і сухого типів шкіри. Зелене світло розслабляє і заспокоює, позитивно впливає на судини. У нього немає протипоказів щодо застосування.

Блакитний – застосовується для розслаблення і заспокоєння подразненої, чутливої і шкірі з капілярної сіткою. Крім того, таке світло має антисептичні властивості. Однак його варто застосовувати з обережністю тим, у кого знижений тиск.

Синій – використовується для відновлення і заспокоювання збезводненої і чутливої шкіри, знімає різні запалення і освіжає. Цей колір має посилений вплив на ендокринну систему, тому його необхідно застосовувати обережно.

Фіолетовий – допомагає вивести зі шкіри токсини, помітно покращує рельєф і структуру шкіри.

Показання:

 • Запальні процеси
 • Підвищена сальність шкіри
 • Розширені пори
 • Акне

Протипокази:

 • Стоп!рак шкіри;
 • вагітність;
 • епілепсія;
 • підвищена світлочутливість;

Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні!

Косметологи «Вікому» чекають на Вас!

Новини клініки

 • 14 листопада 2020 Пропонуємо експрес-тест на антиген коронавірусу

  У зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки МЦ «Віком» проводить експрес-тестування в реальному часі для якісного виявлення антигену (Аg) коронавирусной інфекції COVID-19 в зразках мазків з рото-носоглотки.

  Детальніше...

 • 28 жовтня 2020 PRP-терапія - це ваш вибір!

  Осінь - золота пора! Але не всі люди, які страждають артрозом, так вважають. Адже саме в цей час загострюється їх недуга. МЦ «Віком» пропонує ефективний інноваційний метод лікування цього захворювання - PRP-терапію (аутоплазмотерапію).

  Детальніше...

 • 23 жовтня 2020 Вакцина «Інфлувак» вже в нашій клініці!

  В МЦ «Віком» з'явилася ще одна вакцина від грипу. «Інфлувак»застосовується для профілактики грипу, особливо у осіб з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання.

  Детальніше...

 • 21 жовтня 2020 Дві 4-х валентні вакцини від грипу

  Часто задають питання - чи потрібно робити щеплення від грипу? Так, щорічно! Фахівці МЦ «Віком» для епідсезону 2020-2021 пропонують дві 4-х валентні вакцини від грипу.

  Детальніше...