Фотон-терапія

фотон-терапія у Вікомі

В основі фотон-терапії лежить вплив світловими частками (фотоновими потоками), а також електромагнітним впливом безпосередньо хвилі світла. У кожного кольору є своя довжина хвилі, яка проникає на певну глибину, що допомагає впоратися з різними проблемами шкіри.

Застосування

Процедура впливає на збільшення активності клітин і поліпшення роботи імунної системи.

Благотворно впливає на зменшення зморшок, рельєф і загальний стан! Рецептори клітин поглинають фотони і, в результаті цього, всередині них запускається процес оновлення і омолодження їх молекулярної структури. Насправді вплив світлових частинок проникає глибоко в тканини і сприяє їх регенерації.

Ці процедури, що проводяться у «Вікомі» за допомогою апарату N-06 Alvi Prague, благотворним чином впливають не тільки на структуру і стан шкіри, але і зменшують виділення шкірного секрету, а також допомагають впоратися з проблемою розширених пор, плям постакне. Фотон-терапія дуже ефективна в поєднанні з іншими косметичними маніпуляціями.

Принцип роботи

схема процесу

Дія цієї процедури грунтується на властивостях різних кольорів і впливі їх на певні ділянки:

Червоний – при його впливі в шкірі посилено виробляється колаген, який забезпечує її пружність і здоровий зовнішній вигляд. Цей колір має властивості відновлювати її захисні функції і підсилює її опірність до зовнішніх чинників. Він зазвичай призначається тим, у кого шкіра має пігментні плями, вона суха і чутлива, а також має поганий кровообіг. Не рекомендується застосовувати цей колір при підвищеному тиску, всіляких запаленнях і кровотечах.

Помаранчевий –покращує колір обличчя. Його частіше застосовують для зрілої шкіри, щоб підтримати її власну енергію і поліпшити кровообіг. Вплив помаранчевими променями тонізує і підтягує її. Застосування цього кольору практично не має обмежень щодо застосування.

Жовтий – допомагає наситити шкіру киснем. Крім того, звільняє її від токсинів і шлаків, нормалізує вироблення шкірного секрету. В основному застосовується для чутливої і в той же час проблемної шкіри. Цей колір не варто використовувати при безсонні.

апаратна косметологія у Вікомі

Зелений – використовується для того, щоб заспокоїти шкіру після проведення різних процедур. Використовується, найчастіше, для змішаного, зневодненого і сухого типів шкіри. Зелене світло розслабляє і заспокоює, позитивно впливає на судини. У нього немає протипоказів щодо застосування.

Блакитний – застосовується для розслаблення і заспокоєння подразненої, чутливої і шкірі з капілярної сіткою. Крім того, таке світло має антисептичні властивості. Однак його варто застосовувати з обережністю тим, у кого знижений тиск.

Синій – використовується для відновлення і заспокоювання збезводненої і чутливої шкіри, знімає різні запалення і освіжає. Цей колір має посилений вплив на ендокринну систему, тому його необхідно застосовувати обережно.

Фіолетовий – допомагає вивести зі шкіри токсини, помітно покращує рельєф і структуру шкіри.

Показання:

  • Запальні процеси
  • Підвищена сальність шкіри
  • Розширені пори
  • Акне

Протипокази:

  • Стоп!рак шкіри;
  • вагітність;
  • епілепсія;
  • підвищена світлочутливість;

Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні!

Косметологи «Вікому» чекають на Вас!

Новини клініки