Чек-ап «Скажи ні варикозу»

✔«Віком» - ваша клініка! ✔Комплексні діагностичні программи ✔Результати аналізів on-line ✔Знижка при запису на прийом on-line ✔

фото направлення

За оцінками фахівців, від 20 до 50% людей рано чи пізно помічають у себе ознаки варикозу. Як діагностувати хворобу і запобігти її розвиток?

На жаль, в наші дні це зазвичай відбувається не пізно, а рано: сучасна людина веде малорухливий спосіб життя, тому варикоз сильно "помолодшав".

Як і у випадку з багатьма іншими хворобами, при лікуванні варикозу дуже велику роль відіграє своєчасна діагностика. Якщо виявити хворобу на ранньому етапі, справиться з нею значно легше. Саме тому особливо уважними до свого стану здоров'я повинні бути ті, хто входить до групи ризику.

Багато хто вважає, що до кінця дня втома, біль у ногах, набряклість - це нормальні явища. Лікарі стверджують, що це не так. Якщо подібні явища виникають не після надмірного навантаження, а регулярно в кінці звичайного робочого дня, пора бити тривогу. Цілком можливо, що це перші симптоми починаються проблеми з кровопостачанням нижніх кінцівок. Якщо ж на додачу до цього на ногах з'являються судинні зірочки або синенькі прожилки кровоносних судин, слід запланувати візит до флеболога.

Однак є і хороші новини - лікарями МЦ «Віком» розроблена програма скринінгового обстеження нижніх кінцівок - чек-ап скринінг «Скажи ні варикозу». Термін "скринінг" означає раннє виявлення захворювання. Мета - виявлення осіб на ранній стадії захворювання, а також осіб з безсимптомним перебігом патології.

Зміст чек-апу:

  • Прийом хірурга-флеболога
  • Допплерографія судин нижніх кінцівок
  • Коагулограмма (ПВ, АЧТВ, Фібриноген, ТВ, МНО)

Увага! Діє знижка 10%. Ціна на сьогодні - 1110 грн 999 грн*

Як скористатися послугою зі знижкою?

  • Щоб пройти обстеження зі знижкою, будь ласка, заповніть форму заявки на послугу. Вам потрібно буде вказати своє прізвище та ім'я, e-mail, контактний номер телефону, зазначити, що ви не робот і потім натиснути на кнопку "Відправити заявку".
  • За вказаними контактами з Вами зв'яжеться адміністратор клініки, який запише на обстеження у зручний для Вас час.
  • Оплату Ви здійсните безпосередньо в клініці за ціною зі знижкою.

* Знижка діє з 01.01.2022 до 31.12.2022

Новини клініки