Апаратна косметологія

апаратна косметологія

Складно знайти людину, яка була б абсолютно задоволенна своїм зовнішнім виглядом. А з віком, бажання виглядати молодше і привабливіше перетворюється чи не на нав'язливу ідею! До того ж, з екранів телевізорів, моніторів комп'ютерів і сторінок журналів на нас дивляться спортивного вигляду моложаві красуні, а над знаменитостями світового рівня вік, здається, взагалі не має влади!

«Пластична хірургія творить чудеса!» - скажете Ви і будете неправі! Косметологія розвивається так стрімко, що важко встежити, які нові процедури з'явилися в її арсеналі. Тому, прийшла пора познайомити наших пацієнтів з апаратними методиками, доступними на сьогоднішній день у «Вікомі».

Що це таке - апаратна косметологія?

Як відомо, шкіра починає старіти з 25 років, а після 30 ще важче підтримувати її пружність і красу. Ви купуєте кращу, дорогу косметику, а результатів не видно, тому що вона не в змозі «пробратися» в глибокі шари епідермісу, де відбувається старіння.

Щоб вирішити складні завдання продовження молодості, розроблена апаратна косметологія. Саме вона ефективно поєднує в собі апаратне лікування з кращими препаратами косметики, які уповільнюють процеси старіння епідермісу, усувають наявні дефекти, позбавляють від безлічі захворювань.

У чому переваги апаратної косметології?

 • ефективність, швидкість і простота впливу;
 • майже всі апаратні процедури абсолютно безболісні, не вимагають хірургічного втручання, анестезії та, відповідно, тривалого відновного періоду;
 • всі подібні процедури відмінно сумісні з іншими методиками косметологічного впливу;
 • може бути застосована практично в будь-якому віці;
 • ефект від її використання зберігається тривалий час;

УВАГА! Апаратний вплив на тканини може бути як самостійною процедурою, так і допоміжною (як важливе доповнення до інших методів корекції і профілактики косметичних недоліків шкіри).

Чого можна досягти у «Вікомі» за допомогою апаратної косметології?

 • результати апаратної косметологіїпозбутися розтяжок і целюліту;
 • скорегувати фігуру;
 • провести чистку обличчя;
 • зменшити розширені пори обличчя;
 • зменшити глибину зморшок або повністю їх позбутися;
 • поліпшити колір обличчя;
 • омолодити обличчя і тіло;
 • видалити судинні зірочки і родимі плями;
 • провести безболісну епіляцію;
 • позбутися вугрової висипки та багато іншого;

Апаратна косметологія у «Вікомі»

аппарат N-06

З самої назви зрозуміло, що для проведення певних косметичних процедур використовуються спеціальні апарати. В арсеналі  «Вікома» є кілька таких ефективних «мультикомплексів», оснащених різними насадками, режимами роботи, за допомогою яких проводяться омолоджуючі маніпуляції на всіх ділянках тіла.

Один з них - інноваційний косметологічний комбайн N-06 Alvi Prague, призначений для локального і комплексного усунення косметичних дефектів і відновлення шкіри, тканин і організму в цілому. 

В цьому комбайні представлені відразу 6 функцій:

 1. безін'єкційна мезотерапія;
 2. тепло-холод терапія;
 3. фотон-терапія;
 4. ультразвукова чистка обличчя;
 5. алмазна мікродермабразія;
 6. мікрострумова терапія;

Як вибрати процедуру? Косметолог нашої клініки спочатку оцінить стан вашої шкіри, потім розробить індивідуальну омолоджуючу програму для обличчя і тіла.

Про інші методики апаратної косметології, які доступні у «Вікомі», такі як, кавітація та пресотерапія, ми розповімо вам трохи пізніше.

У нашому лікувально-діагностичному центрі працює найкращий і професійний штат, який готовий повернути вашій шкірі красу, свіжий і привабливий зовнішній вигляд, позбавити від акне, рубців, целюліту і розтяжок. У нас - адекватні і прозорі ціни, тільки сучасне і якісне сертифіковане обладнання, професійний підхід до виконання кожної процедури. До нас можна приходити всією родиною: великий комплекс дитячих процедур і процедур для чоловіків порадують ваших улюблених та близьких.

Новини клініки

 • 14 листопада 2020 Пропонуємо експрес-тест на антиген коронавірусу

  У зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки МЦ «Віком» проводить експрес-тестування в реальному часі для якісного виявлення антигену (Аg) коронавирусной інфекції COVID-19 в зразках мазків з рото-носоглотки.

  Детальніше...

 • 28 жовтня 2020 PRP-терапія - це ваш вибір!

  Осінь - золота пора! Але не всі люди, які страждають артрозом, так вважають. Адже саме в цей час загострюється їх недуга. МЦ «Віком» пропонує ефективний інноваційний метод лікування цього захворювання - PRP-терапію (аутоплазмотерапію).

  Детальніше...

 • 23 жовтня 2020 Вакцина «Інфлувак» вже в нашій клініці!

  В МЦ «Віком» з'явилася ще одна вакцина від грипу. «Інфлувак»застосовується для профілактики грипу, особливо у осіб з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання.

  Детальніше...

 • 21 жовтня 2020 Дві 4-х валентні вакцини від грипу

  Часто задають питання - чи потрібно робити щеплення від грипу? Так, щорічно! Фахівці МЦ «Віком» для епідсезону 2020-2021 пропонують дві 4-х валентні вакцини від грипу.

  Детальніше...