Гінекологія

Гінекологія в кліниці «Віком»

Наші фахівці

Акименко Олена Григорівна

Акушер-гінеколог 1-ої категорії Акименко О.Г.

Акушер-гінеколог 1-ої категорії

Ромась Світлана Петрівна

Акушер-гінеколог вищої категорії Ромась С.П.

Акушер-гінеколог вищої категорії

Юрченко Лідія Олексіївна

Акушер-гінеколог вищої категорії Юрченко Л.О.

Акушер-гінеколог вищої категорії

Гінекологія - це галузь медицини, яка вивчає будову жіночої статевої системи. Лікар-гінеколог займається діагностикою та лікуванням захворювань, пов'язаних з жіночими статевими органами, ендокринною та репродуктивною системами.

Напевно, кожна жінка, яка була у гінеколога в Кременчуці розуміє, наскільки важливо знайти хорошого фахівця, адже до такого лікаря більше вимог ніж до інших: це і довіра, і моральна підтримка, і високий професіоналізм, турбота та індивідуальний підхід.

Планове обстеження у гінеколога є обов'язковим для жінки протягом всього життя, адже в будь- якому віці є свої особливості життєдіяльності статевої системи.

Новини клініки

 • 24 грудня 2020 Щасливого Різдва та Нового 2021Року!

  Фахівці МЦ «Віком» бажають вам здоров'я, здійснення мрій і втілення всіх самих найшаленіших ідей! Пропонуємо ознайомитися з нашим графіком роботи на святкові дні.

  Детальніше...

 • 14 листопада 2020 Пропонуємо експрес-тест на антиген коронавірусу

  У зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки МЦ «Віком» проводить експрес-тестування в реальному часі для якісного виявлення антигену (Аg) коронавирусной інфекції COVID-19 в зразках мазків з рото-носоглотки.

  Детальніше...

 • 28 жовтня 2020 PRP-терапія - це ваш вибір!

  Осінь - золота пора! Але не всі люди, які страждають артрозом, так вважають. Адже саме в цей час загострюється їх недуга. МЦ «Віком» пропонує ефективний інноваційний метод лікування цього захворювання - PRP-терапію (аутоплазмотерапію).

  Детальніше...

 • 23 жовтня 2020 Вакцина «Інфлувак» вже в нашій клініці!

  В МЦ «Віком» з'явилася ще одна вакцина від грипу. «Інфлувак»застосовується для профілактики грипу, особливо у осіб з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання.

  Детальніше...