Наші акції та пропозиції

Постійні знижки

У «Вікомі» постійно діє 5% знижка на всі види послуг для:

знижка на прийом - 5%
 • пенсіонерів;
 • інвалідів I-II групи;
 • інвалідів дитинства;
 • інвалідів ВВВ;
 • учасників бойових дій;
 • учасників АТО;
 • учасників ліквідації аварії на ЧАЕС;

Знижка при запису на консультацію через інтернет

пацієнти

* Ці знижки не підсумовуються з іншими акційними знижками

Акція «CITO ТЕСТ на Helicobacter pylori»

Акція діє з 12.06.2019 по 11.07.2019 включно!

Економте разом з нами!

Здайте експрес-тест калу на Хелікобактер пілорі! Захистіть себе і своїх близьких!

акція експрес-тест на Helikobacter Pylori

Хелікобактер, або Helicobacter pylori - патогенна бактерія, яка є винуватцем розвитку найбільш поширених захворювань шлунково-кишкового тракту - гастриту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки.

Доведено, що у 80% випадків виразки шлунка і приблизно 95% випадків виразки дванадцятипалої кишки, основним фактором розвитку була інфекція H. Pylory.

Її своєчасне визначення дуже важливо для нашого благополуччя - адже чим раніше почати лікувати хелікобактерну інфекцію, тим більше шансів не допустити розвитку серйозного захворювання. Саме з цієї причини тест на хелікобактер - надійний і простий інструмент для виявлення цього небезпечного збудника - ніколи не втрачає своєї актуальності. Антиген, присутній у фекаліях, вказує на присутність хелікобактерної інфекції, дозволяє оцінити ефективність лікування, спрямовану на усунення Helicobacter pylori або підтвердити попередньо поставлений діагноз.

Кому слід проводити тестування на хелікобактер

Пройти швидкий тест на хелікобактер рекомендують всім, хто відчуває дискомфортні або хворобливі відчуття в ділянці шлунка. Тривожні симптоми, які свідчать про необхідність такої діагностики, зводяться до наступних:

 • поява приступів печії або посилення вже наявних;
 • відчуття тяжкості в шлунку;
 • повторювані болі в ділянці шлунка, які нерідко проходять після прийому їжі;
 • ранкові болі на голодний шлунок.

Достовірність тесту (чутливість - 94%, специфічність - 99%) порівнянна зі стандартними клінічними методами діагностики хелікобактерної інфекції: саме тому CITO TEST H. Pylori Ag використовують у своїй роботі багато гастроентерологи з усієї України. Тест давно використовується вітчизняними гастроентеролога для контролю антигелікобактерної терапії, а також сімейними лікарями для скринінгу пацієнтів з підозрою на гастрит або виразку шлунка.

ЮВІЛЕЙНА АКЦІЯ «20 - 20 - 20»

logoЮВІЛЕЙНА АКЦІЯ «20 - 20 - 20». Нам 20 років - вам 20% знижки на комплексні програми 20 днів з 5 травня по 24 травня включноlogo

Комплекс «Щитовидний»

Акція Комплекс «Щитовидний» діє до 01.09.2018

Комплексне дослідження щитовидної залози

Велика увага до маленьких деталей

Діагностика гормонів щитовидної залози

Фахівці клініки «Віком» рекомендують регулярне проведення комплексу досліджень для діагностики порушень функцій щитовидної залози всім без винятку.