Експрес-тест на антиген (Ag) коронавірусу

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної обстановки МЦ «Віком» проводить експрес-тестування в реальному часі для якісного виявлення антигену (Аg) коронавирусной інфекції COVID-19 в зразках мазків з рото-носоглотки.

коронавирусНовий експрес-тест на антиген COVID-19 дозволяє на ранніх стадіях діагностувати хворобу. Тест-система ECOTEST COVID-19 Ag - це швидкий хроматографический іммуноаналіз для якісного визначення антигену SARC-CoV-2, присутнього в рото-носоглотці людини. Цей тест застосовується як допоміжний засіб раннього діагностування інфекції COVID-19 у пацієнтів з клінічними симптомами інфекції SARS-CoV-2. Для підтвердження інфекції SARS-CoV-2 необхідно провести більш специфічні методи альтернативної діагностики.

тест на ковидАналогічно ПЛР-тестуванню, експрес-тест на антиген COVID-19 виявляє безпосередньо РНК вірусу SARS-CoV-2 в організмі людини.

Серед переваг експрес-тесту - простота і швидкість проведення, всього 15 хвилин і результат готовий (немає необхідності в заборі крові)! При цьому інформативність результату експрес-тесту на виявлення антигену SARS-2 порівнянна з виявленням РНК вірусу методом ПЛР - чутливість експрес-тесту складає більше 97%, специфічність - 100%. Тому тест на антиген COVID-19 можна вважати свого роду більш зручною та швидкою альтернативою ПЛР-дослідженню для випадків, що вимагають досить оперативного отримання результату про ймовірне інфікування пацієнта.

логотип производителяВиробник експрес-тестів ECOTEST - Assure Tech Ltd (Китай). Тест-системи пройшли клінічні випробування і мають акредитацію ЄС.

Правила підготовки до здавання експрес-тесту

Лікар і хворий

  • за 1 годину до тестування - не курити;
  • за 2 години до тестування - утриматися від їжі, пиття, жувальної гумки, промивання носа назальними краплями;
  • за 5 годин до тестування - не можна застосовувати інгаляційний введення ліків і препарати для розсмоктування в ротовій порожнині;

УВАГА!!! Ми пропонуємо експрес-діагностику коронавируса не тільки з виїздом лаборанта на будинок до пацієнта, але і в нашій клініці

Інтерпретація результатів

экспрес-тест на коронавірус

Позитивний результат експрес-тесту на антиген коронавірусу:

  • поточне захворювання (підвищена температура, кашель, задишка, нездужання). Потрібно звернутися до сімейного лікаря для дообстеження і постановки діагнозу.
  • безсимптомний перебіг захворювання або перенесене в минулому захворювання на коронавірус Covid-19.

рисунок результатов процедуры

Важливо: при отриманні позитивного результату тесту на антиген (Ag) SARS-CoV-2 рекомендовано дообстеження - ПЛР-тест на коронавірус

Негативний результат експрес-тесту на антиген коронавірусу:

  • відсутність інфікування коронавірусом

Важливо: негативний результат експрес-тесту на коронавірус (Ag) не виключає інфікування SARS-CoV-2. Його не рекомендовано використовувати в якості єдиного діагностичного критерію для лікування і подальшого ведення пацієнта. Негативні результати повинні відповідати клінічним спостереженнями, даним анамнезу захворювання та епідеміологічної інформації.

Недійсний результат експрес-тесту на антиген коронавірусу:

  • повторити процедуру з новим тестом
Вартість експрес-тесту на антиген (Ag) коронавірусу
Експрес-тест на антиген (Ag) коронавірусу (SARS-CoV-2) з виїздом лаборанта додому до пацієнта 1200,00
Експрес-тест на антиген (Ag) коронавірусу (SARS-CoV-2) в клініці 600,00

Запис на експрес-тест на антиген (Ag) коронавірусу за телефонами:

  • Viber
  • WhatsApp

Пам'ятайте! Самолікування шкодить вашому здоров'ю!

Новини клініки