Нове обладнання в косметологічному кабінеті

фото кабинета

У нашому лікувально-діагностичному центрі працює найкращий і професійний штат, який готовий повернути вашій шкірі красу, свіжий і привабливий зовнішній вигляд, позбавити від акне, рубців, целюліту, розтяжок та інших проблем. У нас - адекватні і прозорі ціни, тільки сучасне і якісне сертифіковане обладнання, професійний підхід до виконання кожної процедури. До нас можна приходити всією родиною: великий комплекс дитячих процедур і процедур для чоловіків порадують ваших коханих та близьких.

фото апаратаФахівці-косметологи в нашому центрі пропонують широкий спектр послуг з оздоровлення та відновлення шкіри. У нас ви зможете отримати консультації, а також пройти ряд процедур, які зроблять вашу шкіру здоровою і сяючою. Довіряючи нашим професіоналам, Ви робите правильний вибір, а ми, в свою чергу, гарантуємо чудовий результат.

Один з напрямків, що розробляються нашими фахівцями, це апаратна косметологія.

аппарат N-06

З самої назви зрозуміло, що для проведення певних косметичних процедур використовуються спеціальні апарати. В арсеналі  «Вікома» є кілька таких ефективних «мультикомплексів», оснащених різними насадками, режимами роботи, за допомогою яких проводяться омолоджуючі маніпуляції на всіх ділянках тіла.

Один з них - інноваційний косметологічний комбайн N-06 Alvi Prague, призначений для локального і комплексного усунення косметичних дефектів і відновлення шкіри, тканин і організму в цілому. 

В цьому комбайні представлені відразу 6 функцій:

  1. безін'єкційна мезотерапія;
  2. тепло-холод терапія;
  3. фотон-терапія;
  4. ультразвукова чистка обличчя;
  5. алмазна мікродермабразія;
  6. мікрострумова терапія;

Як вибрати процедуру? Косметолог нашої клініки спочатку оцінить стан вашої шкіри, потім розробить індивідуальну омолоджуючу програму для обличчя і тіла.

Серед інших методик апаратної косметології, доступних у «Вікомі», застосовуються також кавітація, пресотерапія і багато інших

Якщо Ви цінуєте якість послуг, кваліфікацію майстрів і бажаєте досягти видимих позитивних результатів, запрошуємо відвідати наш косметологічний кабінет.