Профілактика менінгіту вакциною «Німенрикс®»

чашка ПетриМенінгококова інфекція - інфекційне захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. Хворіють люди різного віку, найчастіше діти до 10-ти років. Джерелом інфекції є люди - носії збудника, які виділяють менінгококи і не мають запальних змін в носоглотці. Збудник передається з краплями слизу при кашлі, чханні, розмови. Близький тривалий контакт з інфікованою людиною-носієм сприяє поширенню хвороби.

Єдиним ефективним способом профілактики є вакцинація. В Україні щеплення від менінгококової інфекції не є обов'язковими відповідно до Календаря профілактичних щеплень, але воно точно зможе уберегти вас і ваших дітей від небезпечної хвороби, яка буде мати серйозні наслідки.

логотип производителяНіменрикс® (аналог вакцини Менактра- це антибактеріальна вакцина для профілактики менінгококової інфекції, яка містить серогрупи A, С, Y, W-135, виробництва Пфайзер, Бельгія. Вакцина дозволена до застосування немовлятам з 6-тижнів і дорослим.

Основні властивості лікарської форми: Німенрикс® -це неадсорбоваа ліофілізована вакцина, яка поставляється в комплекті з розчинником. Порошок білого кольору. Розчинник прозорий і безбарвний. Готова відновлена вакцина не містить консервантів.

Вакцина складається з очищених капсульних полісахаридів Neisseria meningitidis серогрупи A, C, W и Y, кожен з яких кон'югований з правцевим анатоксином у відповідних співвідношеннях .

Німенрикс® відповідає вимогам Всесвітньої Організації Охорони здоров'я до полісахаридних кон'югованих вакцин для профілактики менінгококової інфекції.

Пропонуємо провести профілактику менінгококової інфекції вакциною Німенрикс®

фото Німенрикс

Вакцина застосовується для імунізації дітей і дорослих

Линия разграничения

Вартість вакцинації - 2500 грн + лікарський огляд перед вакцинацією

У загальну вартість вакцинації входять:

  • вартість вакцини;
  • складання індивідуального графіка вакцинації для кожного пацієнта;
  • маніпуляція по введенню вакцини;
  • спостереження за дитиною протягом 30 хвилин після введення вакцини в клініці;
  • документальне оформлення проведеної вакцинації з фіксуванням запису до форми 112 і форми 063 або видачею нашої форми 063/0 (якщо такої немає у пацієнта) ;