Увага! Вакцина ГАРДАСИЛ для профілактики раку шийки матки

Рак шийки матки є четвертим за поширеністю онкологічним захворюванням серед жінок. Лише у 2020 році в усьому світі від раку шийки матки померло більше 280 тисяч жінок, а в Україні — більше 2 тисяч. В Україні є зареєстрована 4-валентна вакцина ГАРДАСИЛ для профілактики раку шийки матки, нажаль зараз ця вакцина є фінансово недоступною для більшості дівчаток та жінок України. 

коробка с вакциной

Линия разграничения

Вартість - 6500 грн + лікарський огляд перед вакцинацією

У загальну вартість вакцинації входять:

  • вартість вакцини;
  • складання індивідуального графіка вакцинації для кожного пацієнта;
  • маніпуляція по введенню вакцини;
  • спостереження за пацієнтом протягом 30 хвилин після введення вакцини в клініці;
  • документальне оформлення проведеної вакцинації з фіксуванням запису до форми 112 і форми 063 або видачею нашої форми 063/0 (якщо такої немає у пацієнта) ;
фото фахівця

Фахівець з вакцинації Старокожко О.І.

Линия разграничения

Статистичні дані вражають! Згідно зі світовим досвідом, на один випадок смерті від раку шийки матки припадає два випадки раку на різних стадіях лікування, 20 випадків передракових уражень високої градації, 60 передракових уражень низької градації і 60 випадків геніальних кондилом. Вартість лікування цих захворювань у рази перевищує вартість імунопрофілактики.

Вакцинація прогностично знизить захворюваність і смертність від раку шийки матки. Ми маємо допомогти нашим жінкам уникнути раку шийки матки, адже це непосильний фінансовий тягар для родини та високий ризик смертності.