Відеогастроскопія та відеколоноскопія за допомогою нової ендоскопічної системи Sonoscape HD-320

Відеогастроскопія та відеколоноскопія

Це найбільш інформативні методи діагностики захворювань стравоходу, шлунка 12-палої кишки і товстого кишечника на ранніх стадіях.

Усім відомо, що відеоендоскопія є найсучаснішим і високоінформативним методом діагностики та лікування. Цей малоінвазивний метод, який дозволяє без хірургічного втручання заглянути всередину, побачити проблему зсередини.

Відеоендоскопія дозволяє не тільки побачити процеси, які відбуваються в організмі людини , а й отримати необхідні для лабораторних досліджень матеріали. Забір матеріалу, як і саме дослідження, проводяться абсолютно безболісно для пацієнта.

Нові можливості нової відеоендоскопічної апаратури

Стойка-HD-320Завдяки використанню нової ендоскопічної відеоінформаційної системи Sonoscape HD-320 при проведенні гастроскопії (ФЕГДС) і колоноскопії (КС, ФКС) фахівці«Вікому» отримали якісно нові можливості:

 1. бачити краще і більше – електронное посилення сигналу і шумозаглушення при створенні цієї відеосистеми, що отримується під час дослідження інформація піддається подальшій цифровій обробці, що значно підвищує якість зображення на екрані
 2. підвищена чіткість і різкість зображення досягається завдяки застосуванню нової технології передачі відеосигналу в поєднанні з використанням сучасного LED-монітора з великою роздільною здатністю екрану, що дозволяє розрізняти навіть найдрібніші деталі при дослідженні органів шлунково-кишкового тракту
 3. унікальна технологія «вузькосмугового освітлення»дозволяє детально вивчати судинну структуру слизової оболонки органів шлунково-кишкового тракту, що значно розширює діагностичні можливості досліджень щодо передракових захворювань органів травлення, важких аутоімунних захворювань кишківника  
 4. мінімальний дискомфорт для пацієнта – сучасні технології створення оптичних систем відеофіброгастроскоп і відеофіброколоноскоп мають мінімально можливі розміри і поліпшені функціональні якості, що дозволяє значно скоротити час проведення досліджень і мінімізувати дискомфорт під час процедури.

Всі ці параметри дають можливість перенести процедури гастроскопії і колоноскопії легко, комфортно і безпечно!

Що дозволяє відеоендоскопічна система Sonoscape HD-320?

ендоскопічне зображенняЕндоскопічне дослідження - це сучасний високоінформативний і малоінвазивний метод обстеження і лікування. Найголовніше - ендоскопічне дослідження дає можливість розпізнати передпухлинні стани, початкові форми злоякісних захворювань, ризик розвитку яких підвищується зі збільшенням віку людини.

Також відеоендоскопічна система дозволяє:

 • значно збільшити поле зору розглядуваної ділянки;
 • вести одночасний перегляд і обговорення кількома фахівцями;
 • уникнути підвищеного навантаження на зоровий аналізатор ендоскопіста;
 • проводити відстрочений аналіз отриманого матеріалу дослідження;
 • мати фото і відеодокументування проведеного дослідження;

Кому обов'язково потрібно звернутися для обстеження?

За встановленими профілактичними програмами онкоспостереження наші лікарі-ендоскопісти рекомендют кожній людині після 40 років пройти ендоскопічне обстеження стравоходу, шлунка і 12-палої кишки, а також огляд товстої кишки.

 • При наявності хронічних захворювань таких як: хронічний бронхіт, атрофічний гастрит, виразкова хвороба шлунка, поліпи шлунка і товстої кишки, неспецифічний виразковий коліт і хвороба Крона, частота ендоскопічних досліджень становить 1-2 рази на рік поза періодом загострення і кожен раз при загостренні.
 • Пацієнти з будь-якими скаргами з боку шлунка (печія, нудота, блювота, біль, важкість, неприємний запах з рота, порушення проходження їжі, порушення смаку, запаху, апетиту, відраза до м'ясної їжі, тривала субфебрильна температура, швидка втрата ваги).
 • Пацієнти зі зниженим гемоглобіном.
 • Особи, найближчі родичі яких хворіли на онкозахворювання.
 • Особи, які перенесли будь-які операції на стравоході, шлунку, 12-палої кишки, видалення жовчного міхура, операції на підшлунковій залозі та товстому кишківнику.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ОБСТЕЖЕННЯ

Знайте, що своєчасне виявлення і лікування захворювань дозволить не тільки істотно заощадити час і гроші в майбутньому, але і продовжить життя, підвищить її якість. Не відкладайте візит до лікаря - запишіться на плановий огляд!